Poprzedni temat «» Następny temat
Pożyczki dla nowych firm
Autor Wiadomość
above 

Wysłany: 2015-07-25, 21:43   Pożyczki dla nowych firm

Niebawem otwieram spółkę i szukam kogoś, kto da mi nisko oprocentowany kredyt dla firm . Spełniam wszystkie wymogi, mam zdolność kredytową, ale nie mam ochoty spłacać wysokich odsetek i sporych cen przygotowania.

AmadeussMocard 

Wysłany: 2015-07-25, 21:44   

Za wycieraczką swojego samochodu znalazłem ulotkę, reklamującą kredyt dla firm bez zaświadczeń zus i us. Sądzicie że to odpowiednia oferta, z której należy korzystać? Mam wrażenie, że nie ma drugiej takiej oferty na rynku.

Danyy 

Wysłany: 2015-07-25, 21:44   

Przeglądam globalną sieć internet od paru godzin i nie mogę wyszukać żadnej pożyczki dla nowoczesnych firm, która nie miałaby niezmiernie restrykcyjnych wymagań. Może jesteście w stanie mi jakoś pomóc, żebym otrzymał kredyt na min. 10 000 złotych na 2 lata?

volkoff 

Wysłany: 2015-07-25, 21:45   

Odebrałem niedawno połączenie od pełnomocnika jakiejś firmy, oferującej mi kredyt dla firm nowo założonych. Skąd oni mieli informację, że parę dni temu zarejestrowałem swoją działalność? Propozycja kredytu wydała mi się warta uwagi, ale podejrzliwe jest to, że tak śpiesznie mnie znaleźli. Jak?

coolavy

Wysłany: 2015-07-25, 21:46   

Jakie dokumenty musi posiadać właściciel firmy, by bank przyznał mu pożyczkę? Ostatnimi czasy w nasze ręce trafił artykuł, w którym starannie opisano kredyt dla firm bez zaświadczeń zus i us. Uważam to za intrygującą propozycją, ale czy de facto bezpieczną i tak łatwą, jak opisano.

Odpowiedz do tematu